NG Residence Kazandırıyor

Sadece Bir Ev Değil, Her Şeyin Bir Arada Olduğu Çok Değerli Bir Yatırım!

YÜKSEK TAVANLI FERAH EVLER
NG Residence 1+1 ve 2+1 tipindeki daireler yüksek tavanlı ve ferah oluşları ile dikkat çekiyor. Tüm odalarda tavanda gizli aydınlatma tasarlandı. Daireler intercom sistemiyle resepsiyona bağlanıyor. Ayrıca vestiyer dolabı banyo ve mutfak dolapları müşterilerinin kullanımına hazır olarak teslim edilecek. Dış cephe doğramaları, alüminyum doğrama ve ısı camlı olan projede iç kapılar gizli sürme kapı olarak tasarlandı. 2+1 dairelerde çift banyo bulunuyor.

GÜCÜNÜ NG KÜTAHYA SERAMİK’TEN ALIYOR
NG Residence aslında çok tanıdık, 55 yıllık güvenilir bir dost, aynı zamanda bir dünya markası ülkemiz için büyük gurur kaynağı. Hayatımızın her alanında var olan NG Kütahya Seramik ve Porselen, estetik anlayışı ve tecrübesi ile NG Residence arkasındaki eşsiz gücü oluşturuyor. NG Grubu turizm ve otelcilik sektöründe de dünya çapında çok büyük başarılara imza atmış, misafir perverliği ile meşhur bir marka. NG Sapanca veya NG Afyon otellerinin birinde konaklama fırsatınız olursa misafirperverliğe verilen değeri bizzat sizde yaşayabilirsiniz.

ULUSLARARASI BEŞ YILDIZLI OTEL VE KONGRE MERKEZİ
NG Residence’in kulelerinden biri de 5 yıldızlı otel ve dev kongre merkezinden oluşuyor. 3200 kişilik kongre merkezinde; ana balo salonu, 11 etkinlik salonu ve bir fuaye bulunuyor. 34 katlı İstanbul Marriot West Otel ise 400 oda kapasitesi ile hizmet verecek.

GENİŞ SOSYAL İMKANLAR
NG Residence’de sunulan hizmetler arasında 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Ayrıca NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkanları  sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.

HER YERE YAKIN PROJE VAKİT KAYBI YOK! HAYATTAN ÇALMAK YOK
İstanbul’da yaşayan bilir. Ulaşımda rahatlık en büyük lüksümüz. Zamanında evimize  gelmek, işe gitmek normal bir saatte uyanmak; hepimizin ev sahibi olurken değerlendirdiği ilk koşullardan biri. İsterseniz altın kaplı bir sarayda yaşayın. Günün 4 saatini ailecek yolda geçiriyorsanız o saray mümkünse kalsın! İşte bu nedenle NG  Residence ile metro kapınızda. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve üçüncü havalimanı bağlantı yoluna 4 km Atatürk Havalimanı’na 7 km.