Cesur Tasarımlarıyla Unicera’da Dikkat Çekti

NG Kütahya Seramik, 5-9 Şubat tarihleri arasında seramik sektörünün dünyadaki en büyük fuarlarında biri olan Unicera’da, en yeni serileriyle yine fark yarattı.

‘‘Red Dot Design Award Best of the Best’’ ödülüne layık görülen dünyadaki tek seramik markası NG Kütahya Seramik, doğallığı ve zarafeti temsil eden koleksiyonları ile Unicera’da bir kez daha trendleri belirledi. 120×120 cm ve 120×240 cm ebatlarındaki eşsiz granit seramikler başta olmak üzere, mermer, beton, doğal taş, ahşap yüzeyli birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı 1160 metrekarelik NG Kütahya Seramik standında, seramik mutfak tezgâhları ve NG Performa20 serisi tüm dikkatleri üzerine çekti.

Fark Yaratan Yeni Seriler

NG Kütahya Seramik’in yeni serisi NG Performa20, yüksek kırılma dayanımı sayesinde bahçe, garaj, istasyonlar, havalimanları, endüstriyel tesisler gibi yük ve yaya trafiğinin yoğun olduğu iç ve dış mekânlarda güvenle kullanılabiliyor. 12 mm kalınlığındaki seramik mutfak tezgâhı serisi, hijyenik yapısıyla, neme ve ısıya karşı dayanıklı olmasıyla, uygulama ve temizleme kolaylığıyla öne çıkıyor. Farklı doku ve renk alternatifleri de sunan seramik mutfak tezgâhı serisi, mutfaklara modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Estetik ve aynı zamanda fonksiyonel mekânlar yaratan NG Kütahya Seramik’in, Unicera’da sergilediği diğer iddialı serileri arasında bu yılın trendi 60×120 cm Terra Stone, mermer dokusuyla mekânlara prestij katan 120×240 cm Arven, digital frit yöntemiyle üretilen 60×120 cm Silver Stone yer aldı.