Zuchex’in Yıldızı Kütahya Porselen Oldu

Kütahya Porselen, 12-15 Eylül tarihlerinde zarafeti ve modernliği gözler önüne seren koleksiyonlarını Zuchex fuarında sergiledi.

Yeni nesil tasarım anlayışı ve ‘‘doğalı yaşa, doğayı hisset’’ mottosuyla üretilen yepyeni koleksiyonlar, Kütahya Porselen standında beğeni topladı. Özel teknolojiler kullanarak üretimini gerçekleştirdiği Nano koleksiyonları başta olmak üzere, evlilik paketi olarak da sunduğu Bonamore serisi, Kütahya Porselen’in fuar ürünleri arasındaydı.

Markanın yeni tasarımlarından Versabone, derin rölyefleriyle bone porselen şıklığını gözler önüne sererken, Aura koleksiyonu fuara damga vurdu. İlhamını renklerin enerjisinden alan ve tasarımıyla göz kamaştıran Aura, ilk kez Zuchex fuarında tanıtıldı. Kütahya Porselen standının en özel serilerinden biri de, dünyada ilk kez özel bir teknik uygulamayla üretilen ve Design Week Turkey’de ‘‘İyi Tasarım Ödülü’’ne layık görülen Nanopor Güz koleksiyonu oldu. Kütahya Porselen’in, gastronomi profesyonelleri için geliştirdiği koleksiyonları arasında bulunan, sofraları görsel bir şölene dönüştüren ve doğadan ilham alan Moon, Ocean, Corendon serileri de fuarda yer aldı. Reaktif sır uygulamasıyla üretilen ve her tabakta farklı bir doku sunan özel koleksiyonlar, modern ve inovatif görünümleriyle dikkat çekti. Dünyaca ünlü Tasarımcı Defne Koz’un imzasını taşıyan ve Mitterteich 1400 markasının yeni koleksiyonu Curva, kusursuz ve zarif tasarımı ile otellerden restoranlara kadar gastronomi alanındaki tüm profesyoneller için benzersiz ve prestijli bir seri olarak göz kamaştırdı.

Kütahya Porselen 2020’nin Trendlerini Sundu

Canlı renkler, desenler, doğal dokular, reaktif ve vintage görünümlü ürünler, geometrik formlar ile 2020’nin trendlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Kütahya Porselen’in yılın
moda renklerini kullandığı Naturaceram koleksiyonu, sıra dışı kültürlere ait desenler ve renklerin birbirleriyle olan dengeli uyumunu yansıtan İkat ve Etnik serileri, sofralara tropik bir esinti taşıyan Doğadakiler koleksiyonu fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. Kütahya Porselen Doğadakiler serisi ile doğanın enerjisini sofralara yansıttı. Gücü ve ihtişamı ile hayran bırakan vahşi doğa desenleri ile sunumlar, farklı bir atmosfere büründü.