Yeni Yıl Coşkusu 600 Mimar İle Birlikte Yaşandı

NG Kütahya Seramik, yeni yıla merhaba partisini Sapanca’daki NG Enjoy Otel’de gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından 600 mimarın katıldığı iki günlük programda Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu performanslarıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı.

NG Kütahya Seramik, muhteşem bir yeni yıla merhaba partisine imza atarak Türkiye’nin önde gelen mimarlarını ağırladı. Sapanca’daki NG Enjoy Otel’de gerçekleşen organizasyonda davetliler hem tadım etkinliklerine katılma hem de Şef Rafet İnce’nin sunumu ile Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini deneyimleme imkânı buldu. İki günlük program Kenan Doğulu’nun konseri ve Ozan Doğulu’nun DJ performansıyla son buldu.

Yeni yıla merhaba partisindeki konuşmasında sevginin ve dostluğun öneminin altını çizen NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral şöyle konuştu: “Dostluklar ve sevgi paylaştıkça artıyor. İş bugün olmaz yarın olur, yarın olmaz bugün olur ama dostluk bizim için en önemlisi. Önümüzdeki sene cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Cumhuriyetin 100. yılında biz de yeni fabrikamızı açacağız. 100. yıl seramik fabrikamız için çok heyecanlıyız. Ayrıca 21 Ekim 2023’te hem cumhuriyetimizin 100. yılını sevgiyle kutlayalım hem de yine beraber olalım, güzel bir program ile coşkumuzu, sevgimizi taçlandıralım arzusundayız. Ajandanıza şimdiden not alırsanız çok sevinirim. İyi ki varsınız. Sizlerle birlikte olmaktan çok büyük bir gurur ve onur duyuyorum.”

İki günlük program sayesinde hem dinlenen hem de bolca eğlenen mimarlar, çok mutlu olduklarını dile getirerek NG Kütahya Seramik Ailesine teşekkür ettiler.