2023 Koleksiyonuna Unicera’da Büyük İlgi

NG Kütahya Seramik, Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na 2023 koleksiyonu ile damga vurdu. Avrupa’dan Körfez ülkelerine, Ortadoğu’dan Rusya’ya kadar çok sayıda ülkeden de ziyaretçileri ve sektör profesyonellerini ağırlayan NG Kütahya Seramik standı yoğun ilgi gördü. Fuar standını 10 bine yakın kişi ziyaret etti. Dünyanın farklı bölgelerinde yer alan nadir ve değerli taşlardan ilham alan 2023 koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkenin sektör temsilcileri tarafından da yakından takip edilen dünyanın2. büyük ihtisas fuarı UNICERA 2022 beş gün sürdü. Tasarımda sınır tanımayan yaklaşımıyla Türk seramik sektörünün dünyadaki vitrinine değer kazandıran NG Kütahya Seramik, farklı doku, renk ve boyutlara sahip 2023 koleksiyonu ile bu sene de UNICERA’ya damgasını vurdu. NG Kütahya Seramik, sektörün buluştuğu UNICERA’da dünyada daha önce üretilmemiş renk ve ebatlardaki serileriyle Türk seramik sektörünün ulaştığı son noktanın da temsilcisi oldu. DDG teknolojisiyle tasarladığı 3DF’in yanı sıra Stardust Effect, Soft ve Metronorm koleksiyonlarıyla işlevselliği, zamansız güzelliği ve teknolojiyi buluşturan inovatif yaklaşımını fuarda gözler önüne serdi.

NG Kütahya Seramik Standına Büyük İlgi

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen UNICERA Seramik, Mutfak ve Banyo fuarında bin metrekarenin üzerinde bir alana kurulan NG Kütahya Seramik standı birbirinden özel ürünleri fuarın en çok ilgi gören markası oldu. 2023 koleksiyonu ile NG Kütahya Seramik standını 5 günde yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti.

2023 Koleksiyonu Tam Not Aldı

NG Kütahya Seramik 2023 koleksiyonu tasarım ve teknolojisiyle de fuarda fark yarattı. NG Kütahya Seramik, endüstri 4.0 fabrikasında DDG teknolojisini kullanarak tüm zamanların en yenilikçi koleksiyonu 3DF ile mekanlara bambaşka bir boyut kazandırıyor. Modern ve klasik mermer dokularından ilham alan koleksiyon, özel teknolojisi ile 3D görünümüne olağanüstü bir derinlik katıyor ve geleneksel yöntemler ile elde edilemeyecek etkileri mekânlarda yaşatıyor.

Bu özel teknoloji ile seramik yüzeylerin kurallarını yeniden yazan NG Kütahya Seramik, 3D yüzey dekorasyonu ile dokusal efektleri fazlasıyla hissettiriyor. İnovatif koleksiyonuyla yaşam alanlarında hem mat hem de parlak görünümler sunuyor. 3DF koleksiyonunun başyapıtları; Ares, Damasen, Lord, Luserna, Darka, Traverten, Artos, Beton, Liberty, Nuvola, Atrium, Aston ve Moonstone günümüz mimari dünyasını sofistike ve zengin yüzey seçenekleriyle tanıştırıyor.

Yorum Bulunmuyor

Yorumlar Kapalı