Seramik Sektörünün En İtibarlı Markası

Fark yaratan tasarımları ve üstün teknolojisiyle Türk seramik sektörünün lider ismi NG Kütahya Seramik, tasarım ve üretimdeki gücü ve üst düzey hizmet anlayışıyla seramik sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası” seçildi.

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu sene 9’uncusu gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Araştırması’nın seramik kategorisinde birinciliği alan NG Kütahya Seramik, sektördeki lider duruşunu bir kez daha gözler önüne serdi. Yeni nesil tasarımlara, dünyanın en büyük ebatlarına sahip inovatif ürünleri ve teknolojideki üstün gücüyle seramik sektörünün gelişimine yön veren NG Kütahya Seramik, bu iddiasını kamuoyundan aldığı alkışlarla her geçen gün destekleyen adımlar atıyor. “Made In Turkey” markasını dünyaya duyurarak, Türk tasarımı ve üretiminin üstün gücünü temsil eden marka, bir kez daha kamuoyunun takdirini kazandı. Bu kapsamda, Türkiye İtibar Akademisi adına, Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonuçlarına göre, seramik sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası” seçildi.

Türkiye’nin Milli Gücü Olarak Dünyada Üstün Temsil Gücü

Bilgisayar Destekli Telefon İle Arama Metodu Yöntemi kullanılarak, 72 ilde yaklaşık 12 bin kişi üzerinde yapılan araştırma çalışmasına katılanlar, seramik sektörünün en itibarlı markası olarak NG Kütahya Seramik’i gösterdi. NG Kütahya Seramik, dünyanın en büyük seramik üreticilerinden İtalya ve İspanya’ya Türk ürünlerini ihraç eden, seramiğin doğduğu topraklar olan Çin pazarında aktif bir konumda yer alan global marka olarak attığı dev adımlara yenilerini eklemek üzere yeni başarı hikayelerinin izinden gidiyor. Sahip olduğu üstün teknolojisi, AR-GE ve inovasyondaki gücü, fark yaratan tasarımlarıyla kaliteli hizmet anlayışını bir araya getirerek, Türkiye’nin milli gücü olarak ülkemizin dünyadaki vitrinine değer kazandırmayı sürdürüyor.