NG Kütahya Seramik İddialı Tasarımlarıyla Unicera’ya Katıldı

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve fark yaratan stant tasarımıyla UNICERA Fuarı’na katıldı.

NG Kütahya Seramik; 120×240 cm, 30×240 cm, 120×120 cm, 60×160 cm, 30×160 cm, 60×120 cm, 30×120 cm, 18×118 cm ve 80×80 cm ebatlarındaki serilerini Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA 2020’de sergiledi. Benzersiz koleksiyonlarıyla seramik sektörüne yön veren marka ‘‘NG Performa20’’ serisi, ‘‘New Generation’’ koleksiyonu, ‘‘NG Spain’’ markası, 120×240 cm ebadındaki tropikal yaprak desenli seramiklerden oluşan ‘‘Garden’’ koleksiyonu ve ürün çeşitliliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. NG Kütahya Seramik, kristal yüzey uygulamalı yeni serileri arasında yer alan; 60×120 cm ebadındaki Royal Pietra, 120×240 cm ebadındaki Amazonit, Black Calacatta, Nox, Novella ve 120×120 cm Emperador’u UNICERA’da sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Bu yeni koleksiyonlarında kristal tekniğini uygulayan marka, yüzeyi parlatılmış seramiklere yepyeni bir yorum kattı.

Cesur Tasarımlar

NG Kütahya Seramik’in UNICERA’da ilk kez lansmanını yaptığı koleksiyonları arasında bulunan 60×120 cm Meteor, mekânlarda sıcak ve sıra dışı bir ambiyans oluşturuyor. Kristal tekniğiyle üretilen Black Calacatta ve Nox  mekânlarda derinlik duygusunu arttırırken, Amazonit serisi iddialı turkuaz rengiyle alışılmışın dışına çıkıyor.

Tecnoplus tekniği ile dünyada bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik’in, üstün teknik özelliklere sahip serileri de UNICERA’da yerini aldı. Lider seramik markası, Tecnoplus yöntemi sayesinde trafiği yoğun olan mekânlarda, AVM’lerde, hastanelerde, otellerde ve gelişen tüm yapılarda kullanılabilen teknik porselen karo üretimi gerçekleştiriyor.

New Generation Fark Yarattı

NG Kütahya Seramik, yeni nesil kaymaz karoları ile UNICERA’da inovasyonu gözler önüne serdi. New Generation koleksiyonunun en iddialı ürünlerinden 60×60 cm ebadındaki Infinity; pürüzsüz ve yumuşak yüzeyi, fark yaratan doku seçenekleri ile yaşam alanlarında konforu ve mükemmeli yaşatıyor. NG Kütahya Seramik, kaymazlık değerleri (R9,R10,R11,) değişse dahi renkleri ile dokuları aynı kalan karoları istenilen kalınlıkta ve boyutta üretebiliyor. Yeni koleksiyon, uzun ömürlü ve kolay temizlenen yapısı, kusursuz özellikleri ve görünümüyle trendleri belirliyor.