Kütahya Porselen Antalya Showroom Ziyaretçilerine İlham Veriyor

Kütahya Porselen, turizm ve gastronomi sektörüne yönelik ürettiği porselen, krem porselen, bone porselen, naturaceram kategorilerindeki ürünlerini 1500 metrekare büyüklüğündeki showroom ve mağazasında düzenlidüzenli olarak tanıtıyor.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları ve teknolojisi ile 50 yılda küresel bir oyuncu haline gelen Kütahya Porselen, sektör profesyonellerinin görüşlerini dinleyerek eşi benzeri olmayan yeni ürünler geliştiriyor.

İNOVATİF PORSELENLERE, İHTİŞAMLI SHOWROOM

Porselende inovasyon ile birlikte sağlığı da her zaman ön planda tutan Kütahya Porselen’in  Ar-Ge ve Tasarım merkezinde geliştirilen Porflame serisi pişirme ürünlerinin yanı sıra üstün teknoloji ve tasarımla buluşan ödüllü koleksiyonları da showroomda bulunuyor. Bu koleksiyonlar arasında Design Turkey 2019’da iki ‘‘Üstün Tasarım’’ ödülü kazanan Ayla ve Aura da yer alıyor. Almanya’nın en prestijli ödüllerinden Plus X Award 2020’de ‘’Yüksek Kalite’’ ve ‘’Tasarım’’ ödüllerine de layık görülen Aura, Ayla ve Galaxy koleksiyonları şefler tarafından büyük ilgi görüyor. Kütahya Porselen ‘‘Reaktif Sırlı Ürünler’’ ile de sofralara sanatsal bir yenilik getiriyor. Özel dokulu sırla üretilen ürünlerde ortaya çıkan dekorlar, her tabakta ‘tek ve benzersiz.’

ŞEFLERE ÖZEL ETKİNLİK ALANI

Birbirinden ünlü şeflerin Akdeniz’deki buluşma noktası haline gelen Kütahya Porselen Antalya Showroom’da Türkiye’nin dört bir yanından gelen şeflere özel ‘‘chef taste of’’ adlı davet düzenleniyor. Executive Chef Rafet İnce’nin hazırladığı özel lezzetleri büyük ve şık bir yemek masasında tadan şefler, aynı zamanda da birbirlerine ilham oluyor. İçerisinde yer alan özel koleksiyonların yanı sıra tasarımıyla da fark yaratan showroom, mutfak bölümüyle, ferah yapısı ve canlı mekânlarıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.