Sektörün En Yenileri

View Gallery 4 Photos

Türkiye’nin en yaygın bayi ağına sahip seramik markası NG Kütahya Seramik, mayıs ayı içinde dört mağaza açılışı gerçekleştirdi. İstanbul- Kozyatağı, Niğde, Adana ve Çorum’daki dev mağazalar seramik sektörünün yeni yıldızları.

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN 203. Mağazası 12 Mayıs Perşembe günü Ataşehir Kozyatağı’nda görkemli bir törenle açıldı. Açılışa Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Adalet ve Kalkınma Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını Fatih İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Emin Akdeniz yaptı. Akdeniz; “Bu yolda beraber yürüdüğümüz iş ortaklarımıza ayrı ayrı sonsuz teşekkürleri borç biliyoruz. Şirketlerin devamlılığı için yeni iş alanlarının yaratılması gerektiğini düşünüyoruz. Yenilikler ülkemize ve milletimize hep fayda getirmeli, istihdam sağlamalı. Yeni şubemiz ile istihdam yaratmanın, ülkemize ve milletimize yararlı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu sizlerle paylaştığımız için ayrıca sevinçliyiz, bu mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.” dedi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Bugün sadece bir mağaza açılışında bulunmuyor, bir dost meclisinde bulunuyoruz. Sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşmaya gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Yaptığı işlerde her zaman farklıyı, özeli ve güzeli aradıklarını belirten Güral, “Elimizden gelenin en iyisini değil, yapmak zorunda olduğumuzun en iyisini yapma gayretiyle çalışıyoruz. Her işletme açılışı istihdam yönünden çok değerli. İstihdamın ekonomimizde yaratacağı canlanmayı ve sosyal dengelerimize yapacağı katkıyı görüyor ve yeni işler yaratmak amacıyla bir tuğla koyuyoruz. Bu iş bir sevgi ve moral işidir” sözleri ile konuşmasını bitirdi.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu; “NG Kütahya Seramik, Türkiye’de kendisinden bahsettiren güzel bir firmamız, bölgemize de hoşgeldiniz diyorum, 26 yıllık meslek hayatımda birçok açılışta bulundum, ekonominin güzel seyrettiği zamanlarda açılış yapmak kolaydır fakat asıl önemli olan ekonomide dalgalanmalar olduğu zaman açılış yapabilmektir. Mağazamız NG Kütahya Seramik’e, Fatih İnşaat’a, Ataşehir’e ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.