NG Sapanca Enjoy

Sapancaya Yepyeni Bir NG İmzası NG Sapanca Enjoy

Sessiz, sakin ve yemyeşil ormanın içinde, NG Sapanca’nın yanı başında konumlanan NG Sapanca Enjoy, Sapanca’ya yepyeni bir soluk getirecek. Ormanın içinde dört mevsimin güzelliklerini yaşatacak olan NG Sapanca Enjoy’da odalar günümüz gezgininin tüm beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlandı. 40 metrekareden 235 metrekareye kadar farklılık gösteren büyüklükte ve son trendleri yansıtan 270 adet lüks, estetik ve ferah oda tatile yeni bir boyut kazandıracak.

SAĞLIKLI BİR NG ALIŞKANLIĞI: ALİVA SPA

4000 metrekarelik bir alana kurulu Aliva Spa; kadın, erkek ve çiftler olmak üzere 3 farklı alandan oluşuyor. Konukların konfor, hijyen ve mahremiyetleri göz önünde bulundurularak tasarlanan mekan; fiziksel, ruhsal ve zihinsel rahatlık veren uygulamalar sunacak. Bu bölümde tek kişilik veya çiftler için farklı masaj odaları, bakım odaları, çok amaçlı fitness salonu, hamam, çocuklu misafirler için ayrı girişi olan aile hamamı, spa katında terası olan sessiz dinlenme alanı, VIP masaj ve bakım bölümleri, fin saunası, buhar odası, macera ile şok duşu ve jakuzi bulunuyor.

BİR DOLU HAVUZ

NG Sapanca Enjoy’da farklı beklenti ve ihtiyaçlara uygun olarak; kapalıaçık, çocuklu karma, çocuk havuzu, kadınlara özel havuz, çocuksuz karma ve terapi havuzundan oluşan 5 adet kapalı havuz, yetişkin ve çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz ve 14 yaş üzeri misafirlerin kullanacağı bir sessiz havuz bulunuyor.

EŞSİZ LEZZET DURAKLARI

NG Sapanca Enjoy, Türk ve dünya mutfağı lezzetlerinin sunulduğu açık büfe ve a la carte restoranlara sahip. Farklı zevklere yönelik Sports Bar ve yetişkinlere hitap eden Sessiz Bar’ın yanı sıra açık büfe restoranda da sessiz alan bulunuyor. Vitamin Bar, Spa Kafe, Pool Bar gibi alternatifler NG Sapanca Enjoy konuklarına benzersiz lezzetler sunacak.

TOPLANTILARIN YENİ ADRESİ

NG Sapanca Enjoy’da gerçekleştirilen hedefe yönelik ve başarıya odaklı toplantılar, firmalara değer katacak. Büyük kapsamlı kongrelerden özel davet ve etkinliklere kadar her türlü toplantı talebine cevap verebilecek kapasitede, tamamı gün ışığı alan ve son teknolojiyi yansıtan ekipmanlarla donatılmış uluslararası standartlardaki 7 toplantı salonu, ihtiyaca göre bölünerek 10 salona dönüşebiliyor.

EĞLENCE MERKEZİ

NG Sapanca Enjoy’da hem çocuklar hem de yetişkinler son teknolojiyle donatılmış oyunları bir arada bulabilecekleri temalı oyun salonlarında keyifli vakit geçirecekler. Konuklar huzur içinde tatil yaparken çocukların da mutlulukla zaman geçirebilecekleri, eğlence ve etkinliklerle dolu bir dünya olan Sincap Kulüp’te, farklı yaş aralığındaki çocuklar macera ve heyecan dolu bir ortamda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak.