NG Hotels’e Uluslararası İki Ödül Birden

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa Awards 2017’de, bu yıl ilk kez aday olan NG Afyon Aliva Spa ‘Avrupa’nın En Lüks Termal Spa’sı’ ödülüne, NG Sapanca Aliva Spa ise ülke çapında ‘En Lüks Resort Spa’ ödülüne layık görüldü.

Turizm sektörünün öncü markası NG Hotels, NG Sapanca ve NG Afyon’da sunduğu hizmetlerle, otel misafirlerinin ve turizm sektörü profesyonellerinin oylarıyla belirlenen, 2017 World Luxury SPA Awards’da iki ödüle birden layık görüldü.

22 Temmuz 2017’de Vietnam, Marriott Hanoi’de gerçekleşen ödül törenine dünyanın dört bir yanından yoğun katılım oldu. World Luxury Spa Awards tarafından üçüncü kez verilen ‘En Lüks Resort Spa’ ödülünü NG Sapanca adına NG Sapanca Genel Müdürü Tezcan Özdemir alırken, NG Afyon adına ‘Avrupa’nın En Lüks Termal Spa’sı ödülünü, NG Afyon Genel Müdürü Cenker Yılmaz adı.

Muhteşem doğası içerisinde, benzersiz bir Spa deneyimi yaşatan NG Sapanca, geniş ve el değmemiş bir alanda, her biri kayıt altına alınmış binlerce ağacın yükseldiği bir ormanın kalbinde üstün hizmet anlayışını sürdürüyor. Termali lüksle harmanlayarak ‘termal wellness’ konseptiyle hizmet veren, NG Afyon ise termal suların şifalı etkisiyle misafirlerine  bedensel ve ruhsal olarak yenilenme şansı veriyor.