Sema Güral Sürmeli’ye Yılın İş Kadını Ödülü

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Gentleman Dergisi’nin düzenlediği ödül gecesinde, ‘Yılın iş kadını’ kategorisinde ödülünü babası Nafi Güral’ın elinden aldı.

Gentleman Dergisi Ödülleri’nin sahiplerini bulduğu geceye, iş dünyasının önde gelen temsilcileri katıldı. Gentleman’in ilk kez kadınlara da ödül verdiği törende, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, ‘Yılın iş kadını’ kategorisinde ödül aldı. Ödül töreninin bir diğer sürprizi ise Sema Güral Sürmeli’nin ödülünü babası Nafi Güral’ın elinden alması oldu.

Gecede, ödülün sahibini açıklamak için sahneye çıkan Nafi Güral, “İnsanların hayatında çok önemli kişiler var. Bu ödülü alacak kişide, benim hayatımda çok önemli olan kişilerden bir tanesi. Hayatımın en değerli parçası olan, 16 aile ferdimden bir tanesi sevgili kızım Sema Güral Sürmeli” diyerek anons ettiği törende, “Yılın iş kadını” ödülünü Sema Güral Sürmeli’ye takdim etti.

Ödülünü babası Nafi Güral’dan alan Sürmeli: “Gentleman Dergisi bu yıl bir ilki gerçekleştirdi ve yılın iş kadını dalında ödül verdi. Bu ödüle beni layık gören jüriye sonsuz teşekkür ederim. Bu anlamlı ödülü canım babamdan almak, benim için büyük gurur. Babam için ise büyük sürpriz oldu. Ödülü bana canını, kanını, güvenini, işinin yönetim kurulu başkanlığını veren, hayatı ve dürüst bir insan olmayı bana öğreten babamdan alıyorum. Bu ödül benim değil, bana tüm imkânları sunan babamındır. Aldığım her ödülde alın teri olan Kütahya Porselen’deki tüm çalışma arkadaşlarımındır.” diye konuştu.