Yeni Çıkan Kitaplar

Raflarda Yerini Alan Son Kitaplar Sürükleyici Hikayeleriyle Okurlarla Buluşmaya Hazır…

Organik Eczanemin Aroma Kokulu Bahçesi

Günümüz modern dünyanın bir nevi lokman hekimliğini yapan Eczacı Sinem Us Tokoğlu’nun kaleme aldığı Organik Eczanemin Aroma Kokulu Bahçesi Libros etiketiyle raflardaki yerini aldı. Doğanın sonsuz şifa kaynağını aroma terapik yağlar eşliğinde sunan Sinem Us Tokoğlu, gripten, alzheimera, uykusuzluktan tiroide, güneş yanığından sedefe kadar pek çok hastalığa şifa olan yağların tarifini Organik Eczanemin Aroma Kokulu Bahçesi’nde okurlarına sunuyor.

 

Kadın Arkadaşımın Patronu

TÜGİK Genel Sekreteri, Siyasal Bilimci ve Sosyolog Tanzer Polat Yılmaz, deneyimlerini mizahi bir dil kullanarak ‘Kadın Arkadaşımın Patronu’nda okuyucuyla buluşturuyor. Mizahı, yaşamının ‘olmazsa olmazı’ olarak tanımlayan Yılmaz deneme türünde olan ilk kitabını şöyle anlatıyor; ‘Mizahi anlatım mesajımı aktarmayı kolaylaştıran önemli bir araç benim için. Toplumdan devşirdiklerimin çoğunun kökeninde acı var aslında. Epikuros’un da işaret ettiği gibi acıdan kaçarak hazza koşan insanoğluna yok saydığı gerçekliği gösterebilmek için en çok özlemini duyduğu şeyi, yani gülmeyi sunmak pragmatik ama etkili bir yöntem…’

 

Fark Yaratan Anne Baba

“Nasıl bir anne/baba olmak istiyorum ve çocuğum için neler önemli?” Kendime bu soruyu daha anneliğimin en başında sormuş, üzerinde çalışmış olmak isterdim diyen Profesyonel Koç ve Eğitmen Neslihan Erdoğdu’nun, çocuk yapmaya karar veren çiftler ve her yaşta  çocuk sahibi olan anne babalar için bir rehber olma niteliğinde kaleme aldığı kitabı ‘Fark Yaratan anne baba’ yayınlandı.