İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni

View Gallery 6 Photos

NG Residence ana sponsorluğunda gerçekleştirilen magazinci.com’un “İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni” 17 Mayıs tarihinde Baltalimanı Portaxe’te yapıldı. Geçtiğimiz yılın en iyilerinin ödüllerini aldığı geceye birçok ünlü isim katıldı.

YILIN EN İYİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

HER YIL YAPILAN ödül törenine ünlülerin akın ettiği gecede bu yıl Onur Ödülü’ne Haldun Dormen, Orhan Gencebay, Halil Ergün, Perihan Savaş ve Selçuk Ural layık görüldüler. Kral TV’de banttan yayınlanan geceyi deneyimli haberci Duygu Canbaş sunarken zaman zaman duygu dolu anlarda yaşandı. Törene katılan isimler arasında NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve eşi Yelda Güral, NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, Porselensepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Güral, Güneri Cıvaoğlu, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Funda Arar ve eşi Fabio Taşel, Kubat, Behzat Gerçeker, Selçuk Ural, Yalçın Menteş, Ahu Tuğba, Esra Erol, Gökhan Tepe, Doğuş, Aysun Kaya, Soner Olgun, Samsun Demir, Cenk Eren, Bülent Serttaş, genç sanatçı Simge’de vardı.
www.magazinci.com internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Soydan “magazinci.com 16 yılı aşan bir zaman diliminde okurlarına bilmek istedikleri her şeyi, en güvenilir kaynaklardan alınan bilgilerle sunmayı ilke edindi. Bu ödülleri de bu ilkeler ışığında her yıl sahiplerine veriyoruz. Destek olan başta sanatçı dostlarımız olmak üzere herkese teşekkür ederiz” dedi.

NG Residence’ın standına yoğun ilgi vardı. Ünlü isimler ana sponsor NG Residence’ın standına gelerek proje hakkında bilgi aldılar.

GECEDEN NOTLAR

3200 KIŞILIK kongre merkezi ve 276 adet residence konut ile 4 Penthouse’un yer aldığı 26 katlı Residence projesinin maketi üzerinden tanıtılan projeye ilgi yoğundu. Basın Ekspres yolunda yükselen NG Residence, İstanbul lokasyonu, konsepti ve yüksek yaşam standartları ve sunduğu sosyal ayrıcalıklar ile konforu en üst seviyeye taşıyor.
NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, yılın sosyal sorumluluk projesi ödülünü alan TOÇEV “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesi müzik direktörlüğünü yürüten usta müzik adamı Metin Özülkü’ye ödülünü takdim etti.

yelda-gural-guneri-civaogluNG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’ın eşi Yelda Güral, yılın kültür sanat programı seçilen Şeffaf Oda programının sunucusu Güneri Civaoğlu’na ödülünü takdim etti.
NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, yılın kadın kuşak programı seçilen Esra Erol’la programının başarılı sunucusu Esra Erol’a ödülünü takdim etti.

OYA AYDOĞAN AĞLATTI
Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederek Türkiye’yi yasa boğan Oya Aydoğan’da gecede anıldı. Sanatçının film ve TV programlarından görüntülerin ekrana gelmesi üzerine pek çok davetli göz yaşlarına hakim olamadı. Merhum sanatçı Oya Aydoğan geçtiğimiz yıl aynı gecede Meslek Onur Ödülü almıştı.

funda-ararFUNDA ARAR VE EŞİ ÖDÜL ALDI
Funda Arar, Yılın Kadın Pop Müzik Yorumcusu ödülünü alırken eşi Fabio Taşel ise Yılın Aranjörü olarak ödül aldı.
Torun Mahzuni ve Kubat, Aşık Mahzuni Şerif’i andılar. Türk halk müziğinin unutulmaz ismi Aşık Mahzuni Şerif de vefat yılının bu geceye denk gelmesi üzerine sahnede anıldı. Kubat, Aşık Mahzuni Şerif’in torunu olan Yiğit Mahzuni ile büyük ustanın bir eserini düet yaptılar. İkilinin düeti büyük ilgi ve beğeni gördü.

BUKET AYDIN BAYKAL’DAN DUYGULU MESAJ
Yılın Kadın Haber Spikeri ve Yılın Gece Haberleri Bülteni dalında iki ödül birden alan NTV haber sunucusu Buket Aydın Baykal törende duygu dolu bir konuşma yaptı. Baykal “Bugün burada bu kadar rahat oturabiliyorsak, çocuklarımız evde huzurlu ve güvendeyse bunu Mehmetçiklere ve şehitlerimize borçluyuz. Ödülleri onlar için alıyorum” dedi.

ÜNLÜ HABERCI-SUNUCU ANNE OLUYOR
Habertürk TV haber kanalının ekran yüzlerinden sunucu Ece Üner gecede ödül alanlar arasındaydı. Ece Üner , Yılın Haber Tartışma Programı dalında ödüle layık görülürken, yaptığı konuşmada “Dört ay önce anne olacağımı öğrendim. Ekim ayında Güneş bebek doğacak. Ödülümü doğmamış bebeğim için alıyorum” dedi.

YALÇIN MENTEŞ’İN DUYGULU ANLARI
Sahneye şimdiye kadar oyun sergilemek ve ödül almak için çıkan ünlü tiyatro oyuncusu Yalçın Menteş bu kez ödül vermek için sahnedeydi. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra bir bacağı kesilen ve yürüme, konuşma güçlüğü çeken sanatçı tedavi gördüğü Romatem kliniğinde büyük ölçüde ayağa kalkmıştı. Tedavi süreci halen devam eden ünlü sanatçı kendisini tedavi eden kliniğin sahibi ile doktorlarına sahnede ödül verdi. Sanatçı göz yaşlarını tutamadı.

DOĞUŞ İKİZLERDEN ŞİKAYETÇİ!
Yılın Erkek Fantezi Müzik Yorumcusu ödülünü alan şarkıcı Doğuş ise sahnede kısa bir süre önce dünyaya gelen ikiz erkek bebeklerinden şikayetçi olduğunu söyledi. Bebeklerin geceleri pek uyumadıklarından şikayet eden Doğuş “Çok yorgunum uyumak istiyorum ama ikizler uyutmuyor” dedi.