Gülsüm ve Nafi GÜRAL Çiftinin 50. Evlilik Yıl Dönümü

Evliliklerinde 50 yılı geride bırakan Gülsüm ve Nafi Güral’ın en anlamlı günlerinden biri 20 Nisan tarihinde İstanbul The Ritz Carlton otelde, çok sayıda konuğun katılımıyla gerçekleşti.

Aile üyelerinin ve Gülsüm ile Nafi Güral çiftinin yakın dostlarının katıldığı kutlama gecesinin sunuculuğunu Nafi Emir Sürmeli ve Umut Güral yaptı. Eğlenceli anlara sahne olan anlamlı gece Selay Güral’ın beğeni toplayan akrobasik dans gösterisi ile başladı. Ardından Nafi ve Gülsüm Güral, düzenlenen törenle nikâhlarını tazelediler. Törenden sonra ilk danslarını eden çifte, diğer konuklarda eşlik ettiler.

Aslı Hünel, Cenk Eren ve Bülent Serttaş’ın sahne aldığı gecede, konuklar doyasıya eğlendiler.

Aynı zamanda Güral kardeşler ve eşleri çok değerli anne ve babalarının 50. evlilik yılları şerefine çok özel bir kitap hediye ettiler. Sürpriz olarak hazırlanan bu kitapta, Gülsüm ve Nafi Güral’ın 7’den 70’e tüm sevdiklerinin duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Kitap, duygusal anların paylaşıldığı bu özel geceyi unutulmaz kılan kalıcı bir armağan olarak Gürel çiftinin en özel hediyeleri arasında yerini aldı. Kitap, İstanbul’da kişiye özel kitap tasarlayan bir ekip tarafından, Güral çiftinin 50. evlilik yıl dönümü şerefine çok özel bir konseptte hazırlanarak sadece beş adet basıldı.