“Rol Model Başarı Ödülü”nün Sahibi Hediye Güral Gür Oldu

Girişimcilikleri ile topluma ilham veren kadınların başarı hikâyelerini ve deneyimlerini paylaştığı Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi ‘Ekonomide Kadın Eli’ ana teması ile 28 Nisan Cumartesi günü MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde, çoğunluğu kadın dinleyicilerden oluşan yaklaşık 200 kişinin katılımı ile yapıldı. NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, ‘Rol Model’ kategorisinde Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

İş, siyaset, sivil toplum ve medya dünyasının önde gelen isimleri Sarıyer Belediyesi, MEF Üniversitesi, Daikin ve Hepsiburada.com’un katkıları ile Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde buluştu.

Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi, Etkinlik Komitesi Başkanı Nil Yıldızalp ve YAPDER ile EGD Başkanı Celal Toprak’ın hoş geldin konuşmaları ile başladı. MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’ne ev sahipliği yapan Rektör Prof. Dr. Muhammed Şahin, Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nin destekçisi Sarıyer Belediyesi Başkanı Şükrü Genç ve çok sayıda davetlinin katıldığı zirvede; düzenlenen törenle topluma rol model olmuş, ilham vermiş kadınları teşvik etmek üzere başarı ödülleri takdim edildi.

NG Hotels Başkanı ve TİKAD Türkiye İş Kadınları Derneği Genel Sekreteri Hediye Güral Gür, görev aldığı tüm pozisyonlarda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla kadınlara ve gençlere ilham veren isimlerden biri olarak Rol Model kategorisinde Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Hediye Güral Gür, NG Eğitim Vakfı, Skal İstanbul, One Derneği gibi sivil toplum örgütlerini destekleyerek sosyal sorumluluk alanında da örnek oluyor. Sektöründe büyük bir katma değer yaratan Güral Gür, kadınlar ve gençler için önemli bir Rol Model olarak öne çıkıyor.