Dünya’nın En Prestijli Web Ödülü NG Kütahya Seramik’in

NG Kütahya Seramik, uluslararası alanda en prestijli web ödüllerinden The Horizon Interactive Awards’ın “consumer information” kategorisinde ‘‘Gold Winner’’ ödülünü kazandı.

Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan NG Kütahya Seramik’in web sitesi, 16.’sı düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta binlerce başvuru arasından ödüle layık görüldü. Yarışmaya ABD, Avusturalya, Belçika, Kanada, Türkiye, Çin, Tayvan, İspanya, Portekiz, Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından katılım sağlandı.

Uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan birçok farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, kullanıcı deneyimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor. Ulusal ve uluslararası arenada çeşitli ödüller kazanan NG Kütahya Seramik’in web sitesine, binlerce kişi erişim sağlıyor. Şirketin fark yaratan koleksiyonları, yenilikçi bakış açışıyla tasarlanan sitede talep ve ilgi görüyor.

www.ngkutahyaseramik.com.tr