NG Hotels’e 3 Ödül Birden

Her konuğumuzu tek konuğumuz gibi ağırlarız felsefesiyle yola çıkan NG Hotels ‘Business Wellness’ konseptiyle iş dünyasını, alışılmışın dışında bir deneyimle buluşturuyor.

Sapanca’nın zengin doğası içerisinde konumlanan NG Sapanca ve Afyonkarahisar’ın en özel köşesi NG Afyon, sahip olduğu toplantı salonları, ödüllü Spa’sı ve şirketlere özel sunduğu hizmetlerle, iş toplantı ve seyahatlerini daha keyifli bir hale getiriyor.

Toplantı için NG Sapanca ve NG Afyon’a konuk olan misafirler, beklentilerinin ötesinde bir hizmet ile karşılaşıyorlar. İki otel de, sahip olduğu farklı büyüklük ve donanımdaki, eksiksiz teknoloji sunan salonları ile büyük, küçük tüm iş gruplarını ağırlıyor.

Oteller özel sağlıklı kahve menüleri, toplantı aralarında baş-boyun masajı hizmeti, toplantı öncesi aktivite imkânları ve talep doğrultusunda sunduğu farklı Spa uygulamaları ile toplantıları keyif ve sağlık dolu bir boyuta taşıyor.

Markalar için kusursuz bir iş ortamı yaratan oteller, bu anlamda şirket çalışanlarının motivasyonunu maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Şehrin koşuşturmacasına ara verip, doğayla iç içe bir çalışma ortamı sunan oteller, farklılığını ortaya koyuyor.

Şirket toplantıları, seminer, workshoplar ve iş buluşmalarını daha keyifli bir hale getiren NG Hotels sunduğu orijinal konseptle şirketlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.