NG Afyon’a En Memnun Kalınan Termal Tesisi Ödülü

Afyonkarahisar’da saklı bir cennet olan NG Afyon, otelpuan.com’un düzenlediği  yarışmada ‘En Memnun Kalınan Termal Tesisi Ödülü’nü alarak kaliteli hizmet anlayışını bir kez daha tescilledi.

otel-puan-ozel-odulu“HER KONUĞUMUZU, tek konuğumuz gibi ağırlarız,” felsefesiyle yola çıkan NG Afyon, Otelpuan Ödülleri kapsamında, 600 bine yakın misafirin beklenti ve görüşlerini esas alan Otelpuan.com; Türkiye’nin en çok beğenilen otellerini belirledi. Bu sene sekizinci kez 19.237 tesis arasından misafirlerini en çok memnun eden oteller, Otelpuan.com ödülüne ulaştı.

‘En Memnun Kalınan Termal Tesisi Ödülü’ ise NG Afyon’un oldu. Geleneksel termal tatil anlayışının dışında, termal mucizesini konuklarına yenilenme ve tazelenme deneyimi yaşatarak sunan NG Afyon, konuklarına unutamayacakları bir tatil yaşatıyor. Çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve çok büyük bir eğlence merkezi bulunan otelde herkes aradığını buluyor.

NG Afyon’un şifalı suyunun saf ve sağlıklı haliyle sunulduğu Termal Spa merkezi günlük  yaşamın stresinden uzaklaştırıyor, bedeninize sağlık ve canlılık katmanıza yardımcı oluyor. Termal jakuziler, Türk hamamı, aile hamamları, saunalar, buhar odaları, buz çeşmesi, dinlenme alanları, macera duşları, su kaydırakları, dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar Termal Spa merkezinde misafirlerin keyifli bir tatil geçirmelerine yardımcı oluyor.