Kütahya Porselen Zuchex’te Beğeni Topladı

Kütahya Porselen, 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşen Zuchex 32. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda inovatif, fonksiyonel, çağdaş tasarımlarıyla yerini aldı.

Küresel ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünya çapında sayılı fuarlarından biri olan Zuchex, 15-18 Eylül tarihlerinde 32. kez gerçekleşti. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen organizasyonda Kütahya Porselen, 2023’ün sofra takımı trendlerine imzasını atarak en yeni koleksiyonlarını sektörün beğenisine sundu. Forza, Moderna, Fit, Organik, Antropoloji adlı yeni koleksiyonlarını ve Crouton koleksiyonunun yeni üyelerini sektör ile buluşturdu.

HAYATIN EN GÜZEL YERİNDE

Bu sene ki mottosunu ‘’Hayatın en güzel yerinde’’ olarak belirleyen Kütahya Porselen, kahvaltılardan en özel davetlere hayatın her anında kullanılabilecek, işlevselliği çağdaş bir tasarım anlayışı ve estetikle buluşturan koleksiyonlar sunuyor. Kütahya Porselen’in en yeni koleksiyonlarından biri olan Forza, yalın formuna eklenen görsel derinliğiyle şık, enerjik ve en trend renkleri ile neşeli ve bir o kadar pratik sofralar hazırlamak isteyenlerin ilk seçimlerinden biri oluyor. Dairesel ve kare iki form seçeneği sunan, ayrıca kapakları sayesinde yiyecekleri kolayca saklama imkânı sağlayan Fit serisi işlevselliği ve enerjik renkleri ile kalpleri fethediyor.

ZAMANSIZ KOLEKSİYONLAR

Doğanın canlı renklerini taşıyan, her üründe farklılaşan reaktif sır uygulaması ile elde yapılmış hissi veren Organik koleksiyonu, tek ve benzersiz her bir ürünü ile kullanıcıların kendilerini özel hissetmesini sağlıyor. Reaktif sır uygulamasının kullanıldığı yeni renkleri ile Crouton sofra takımına derinlik katıyor.

Antropoloji koleksiyonu, zamansız ve otantik seçenekler arayan kullanıcıların isteklerini rölyefli dokunsal yüzeyi ile karşılarken, toprak tonlarından oluşan dokulu yüzeyi ile Moderna, doğanın huzurunu yalın bir tasarım ile sofralara taşıyor.

Birbirinden özel en yeni koleksiyonlarının yanı sıra ödüllü tasarımlar Skallop, Bevel, Rosa, Pilea, Ayla, Galaxy, bunlara ek olarak Mammi, İnci, Porflame, Cookwell gibi koleksiyonları da Kütahya Porselen’in standında yer aldı.