İklim Değişikliğine Farkındalık Etkinliği

NG Kütahya Seramik, yeni nesil kreasyonlarının yer aldığı Ankara showroom’unda, dünyaca ünlü Güney Koreli seramik sanatçısı Kim Yong Moon’u ağırladı. Kim Yong Moon, farklı yöntem ve tekniklerle yaptığı yaratıcı seramik çalışmaları ile NG Kütahya Seramik Next Level Showroom’unda Ankaralı mimar ve sanatseverlere benzersiz bir şov sundu.

Bu özel lansmana, büyük çoğunluğunu Ankara’nın önde gelen mimarlarının oluşturduğu 250’yi aşkın davetli ile birlikte Güney Kore Büyükelçisi Lee Won Ik, ATO Başkanı Gürsel Baran, TİMKODER Başkanı Fatih Ayhan, ATO Başkan Yardımcısı Temel Aktay, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Güral katıldı.

Düzenlenen etkinlikte seramik sanatçısı Kim Yong Moon, “Action Painting” tekniği ile ‘iklim değişikliği’ temasını seramik ile buluşturan şovunu sanatseverler ile buluşturdu. Kim Yong Moon’un özel çalışması etkinliğe gelen davetliler tarafından büyük ilgiyle izlendi. Davetliler ayrıca NG Kütahya Seramik’in yeni kreasyonlarının yer aldığı Next Level mağazasındaki benzersiz tasarımlarını ilgi ile incelediler.

Yorum Bulunmuyor

Yorumlar Kapalı