Kütahya Porselen All Starları İle Buluştu

View Gallery 5 Photos

Kütahya Porselen’in Türkiye genelindeki iş ortaklarının katılımı ile gerçekleşen ‘Corner All Star 2017’ buluşması NG Afyon Otel’de 2-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi.

NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL
NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL

MUHTEŞEM bir gala gecesi ve ödül törenine sahne olan Kütahya Porselen Corner All Star 2017’de, açılış konuşmasını yapan NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral, ders niteliğindeki gençlik anılarından, ailenin öneminden, iş hayatına nasıl başladığından bahsetti. Güral, ‘’Sakın ola ki kriz lafını kullanmayın. Onun yerine, ‘içinde bulunduğumuz olağanüstü durumlar dersiniz.’ Kriz insanları durağanlaştıran, hareketlerini engelleyen bir faktördür. Bu nedenle, hayatımın hiçbir döneminde buna itibar etmedim. Herkesin kriz dediği ortamlarda biz yatırımlarımızı yaptık. Bununla birlikte, daha ekonomik maliyetimiz oldu ve başta iş ortaklarımız olmak üzere moral dağıttık,’’ dedi.

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli
Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, açılış toplantısında Kütahya Porselen’in yeni koleksiyonları hakkında bilgi verdi. Sema Güral Sürmeli, ‘’Çok sevindirici bir olay ki artık Bone porseleni kendimiz üretebiliyoruz ve bu ürüne ‘Bonamore’ ismini verdik. Türkiye’nin cari açıklarını kapatma yolunda, her zaman yerli üretimi destekliyoruz,’’ dedi.
Açılış konuşmalarının ardından Nafi Güral ve Sema Güral Sürmeli, ‘Kütahya Porselen ile dile kolay’ senelere ve başarılara imza atan iş ortaklarına, 2017 ‘Corner All Star Sadakat’ plaketlerini takdim etti.
Kütahya Porselen Corner All Star 2017 showroom’unda birçok özel ve yeni koleksiyon sergilendi. Sofralara renk ve enerji katan ‘Etnik’, ‘İkat’ ve ‘Elit’ serileri, ‘Bonamore’ koleksiyonunun kare ve yuvarlak formlara ait yeni yemek takımları, günlük setler, çay ve kahve fincanları, Osmanlı ihtişamının esintilerinin yer aldığı yemek takımları ve Sema Güral Sürmeli’nin; ‘’Benim Kadınlarım ve Bitmeyen Senfoni ‘’ koleksiyonları showroom’da yer aldı.

CUP CAKE YARIŞMASI

Keyifli aktivitelerin de bulunduğu Corner All Star’da, cup cake yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Ünlü şef Rafet İnce’nin de sunduğu yarışmada çok sayıda katılımcı bütün yeteneklerini ortaya koydu. Yarışmayı kazananlara ödüller verildi.
Kütahya Porselen Corner All Star 2017’nin ikinci gününde ise Kütahya seyahati yer aldı. İş ortakları ile beraber Kütahya Porselen fabrikaları gezilerek, üretim sürecinden porselenin inceliklerine kadar birçok bilgi ve deneyim paylaşıldı. Daha sonra birbirinden nadide eserlerin sergilendiği NG Koleksiyon Müzesi gezildi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

NG Kurucu Başkanı Nafi Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Güral, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Nafi Güral Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Güral’ın katılığı gala gecesinde Kütahya Porselen’in başarılı iş ortaklarına ödülleri verildi.
Türkiye ve bölge ciro ödüllerinin takdim edildiği gecede, Türkiye ciro ödüllerinde; üçüncülüğü Ankara Gürbüz Mutfak, ikinciliği İstanbul Işın Ticaret ve Türkiye ciro birinciliğini Ankara Taşpınar Ticaret kazandı.

MUHTEŞEM GALA GECESİ

Kütahya Porselen Corner All Star 2017’nin Gala Gecesi, ekranların başarılı sunucusu Özge Uzun’un sunumuyla renklendi. Gecede sahne alan Türk sanat müziğinin başarılı ismi Aslı Hünel, birbirinden şık kostümleri, muhteşem performansı ve sesi ile konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.
Bu özel gecede, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, sevilen sanatçı Aslı Hünel’e, kendi tasarımı olan özel el yapımı porselen taç armağan etti. Yapımında altın yaldız kullanılan, Swarovski taş ve incilerle süslenen porselen taç, Sema Güral Sürmeli’nin Osmanlı sultanlarının değerli eşyalarından ilham alarak hazırladığı özel bir serinin en değerli parçalarından biri.