Yeni Nesil Koleksiyonlara FSummit’te Yoğun İlgi

III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit, “Hep Birlikte: Destinasyon & Markalaşma” teması ile Nest Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Kütahya Porselen, zirvede inovatif, fonksiyonel ve zamansız tasarımları ile yerini aldı.

Turizm ve gastronomi sektörlerinin ulusal ve uluslararası arenada gelişimini desteklemek, geleceğinin tasarlanmasına katkıda bulunmak, ülkemizin destinasyon olarak markalaşmasında gastronomi turizminde destinasyon çekicilik unsurunu ön plana çıkarmak amacıyla gerçekleştirilen III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit, yüzlerce sektör profesyonelini Antalya’da bir araya getirdi.

Tasarımlarıyla dünya mutfaklarına imzasını atan Kütahya Porselen, “Hep Birlikte: Destinasyon & Markalaşma” teması ile Antalya’da düzenlenen zirvede gastronomi sektörüne yönelik en yeni koleksiyonlarını sektör ile buluşturdu.

Doğadan Esinlenen Koleksiyonlar

Kütahya Porselen’in gastronomi sektörünün ihtiyaçlarını gözeterek hazırladığı en yeni koleksiyonlarından biri olan ve ses dalgalarının oluşturduğu titreşimlerden esinlenerek tasarlanan Panio, yemeğe sessiz bir senfoninin eşlik ettiği hissi ile kullanıcıya eşsiz bir yemek deneyimi sunmayı amaçlıyor. Deniz dalgaları ve kum taneciklerinden esinlenerek tasarlanan Organik koleksiyonu, doğanın sonsuz döngüsünü cömertçe sofralara taşıyor. Her üründe farklılaşan reaktif sır uygulaması ile elde yapılmış hissi veren koleksiyonun her bir ürünü tek ve benzersiz.

Yepyeni Bir Deneyim: Wabi Sabi

Doğal taş görünümü ile elde yapılmış hissi veren, siyah ve beyaz mat sırları ile huzur ve dengeyi hissettiren Wabi Sabi, yemek ritüeline farklı bir deneyim katıyor.

Enerjik ve Renkli Koleksiyon

Dairesel ve kare olmak üzere iki form seçeneği sunan, ayrıca kapakları sayesinde yiyecekleri kolayca saklama imkânı sağlayan Fit serisi, işlevselliği ve enerjik renkleri ile sunumları farklılaştırıyor.