NG Kütahya Seramik ve KYK Satış Ekipleri Antalya’da Buluştu

NG Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları tarafından düzenlenen ‘6. Bizim Ekip Toplantısı’ Antalya Titanic Otel’de, 28-31 Ocak tarihlerinde, 650 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

NG KÜTAHYA SERAMİK ve KYK Yapı Kimyasalları iş ortaklarının çalışanlarını bir araya getiren büyük buluşma, 29 Ocak Cuma sabahı NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli’nin katıldığı toplantı ile başladı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Erkan Güral sözlerine mağaza ve showroom’ların önemine vurgu yaparak başladı. Güral, “Dünyada ilk kez NG Kütahya Seramik’in geliştirdiği inovatif ürünlerle sektörde farklılıklar yarattık. Marka bilinirliliğimiz bugün ilk sıraya ulaştı. Şüphesiz bu başarılarımız sadece kaliteli seramik üretmekle mümkün olamazdı. Ardındaki gerçek kahramanlar sizlersiniz. Tüketici trend ve beklentileri sürekli değişiyor, bizler de bu değişme hazır olmalıyız. Müşterilerimiz artık en iyi sunumu ve hizmeti veren konforlu, modern mağazalarda alışveriş yapmayı tercih ediyor. Bugün 200 mağazamız ile ulaştığımız başarıyı 2016’da da yeni yatırımlarımızla daha üst seviyelere beraber taşıyacağız,” dedi.

Erkan Güral, “Bugüne kadar hep ilkleri yaptık. Bir Türk markası olarak dünya seramik sektörüne yenilikler kazandırdık. Bu sene dünyada ilk kez geliştirilen 60×160 cm’lik seramiklerle sektördeki farkımızı ortaya koyduk,” dedi ve “Hedefimiz en iyilerden biri değil, en iyisi olmaktır. Bu vizyonu hep birlikte sahiplenirsek başarı kaçınılmazdır. Bu buluşmanın motto’su da budur,” diyerek sözlerini tamamladı.

EĞİTİMLER, AKTİVİTELER, EĞLENCE VE ÖDÜL TÖRENİ…
‘Bizim Ekip’ toplantısı süresince gerçekleşen NG Kütahya Seramik teknik seramik, dış cephe, KYK Yapı Kimyasalları ürün eğitimleri ve yeni seramik lansmanlarının yapıldığı showroom gezisinde katılımcılar sektörel yenilikler ve uygulamalar hakkında bilgiler edindi.

Bu sene altıncısı düzenlenen toplantıda tavla, bowling ve futbol turnuvaları çekişmeli ve heyecan dolu anlara sahne oldu. Katılımcılar takım ruhu ile yarışarak dostça mücadele ettiler. Programın son günü gerçekleşen gala gecesinde; turnuva şampiyonları, NG Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları 2015 yılı başarı ödülleri sahiplerini buldu. Gecenin sonunda konuklar, Bülent Serttaş’ın muhteşem sahne performansı eşliğinde gönüllerince eğlendiler.