NG Kütahya Seramik, İspanya’da İnovasyon Rüzgarı Estirdi

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve fark yaratan stant tasarımıyla 3-7 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Valensiya şehrindeki Cevisama Fuarı’na katıldı.

NG Kütahya Seramik; 120×240 cm, 30×240 cm, 120×120 cm, 60×120 cm, 30×120 cm, 18×118 cm ve 80×80 cm ebatlarındaki serilerini dünyanın en önemli seramik fuarlarından biri olan Cevisama’da sergiledi. Kristal tekniği ile ürettiği ve mermer dokulu koleksiyonları arasında yer alan; 60×120 cm ebadındaki Mitos Kristal, Verde, Paradiso, 120×240 cm ebadındaki Black Calacatta, Nox, Novella, Marfa ve 120×120 cm Emperador’u ilk kez sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

Benzersiz koleksiyonlarıyla seramik sektörüne yön veren marka, ‘‘NG Performa20’’ serisi, ‘‘New Generation’’ koleksiyonu, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken ‘‘NG Spain’’ markası ve 120×240 cm ebadındaki tropikal yaprak desenli seramiklerin yer aldığı ‘‘Garden’’ bölümüyle fark yarattı. NG Kütahya Seramik, pastel tonların yanı sıra yeşilin de hâkim olduğu canlı mekânlardan oluşan 360 m²’lik stant alanında konuklarını ağırladı.

NEW GENERATION FARK YARATTI

NG Kütahya Seramik, yeni nesil antislip karoları ile Cevisama’da inovasyonu gözler önüne serdi. New Generation koleksiyonunun en iddialı ürünlerinden 60×60 cm ebadındaki Infinity; pürüzsüz, yumuşak yüzeyi, fark yaratan doku seçenekleriyle yaşam alanlarında konforu yaşatıyor. NG Kütahya Seramik, kaymazlık değerleri (R9,R10,R11,) değişse dahi renkleri ve dokuları aynı kalan karoları istenilen kalınlıkta üretebiliyor. Yeni koleksiyon, uzun ömürlü, kolay temizlenen yapısı, kusursuz özellikleri ve görünümüyle seramik trendlerini belirliyor.

NG DİGİ+ İLK KEZ CEVISAMA’DA

‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ ile seramik sektöründe bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik, 240 cm x 480 cm’lik üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini Cevisama’daki ziyaretçilerine yaşattı. Uygulama sayesinde ürünler üç boyutlu bir şekilde incelenerek, yüzey dokuları en gerçekçi şekliyle deneyimlendi.