Mektebim Okulları Kütahya’da

Mektebim Okulları Kütahya'da

Mektebim Okulları’nın Kütahya Kampüsü, düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Kütahya’da yatırımını NG Lojistik’in üstlendiği Mektebim Okulları’nın 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hizmete girecek yeni kampüsünün tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Mektebim Okulları kurucusu Ümit Kalko, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya Vali Vekili Arif Yalçın, Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Ertaş, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, STK temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Vatanına ve bayrağa sahip çıkan nesiller yetiştirmek istediklerini belirten Mektebim Okulları kurucusu Ümit Kalko, “Kütahya’ya farklı bir eğitim ve bakış açısıyla yeni bir soluk kazandıracağız. Bu tür yatırımlar milli servettir. Okulumuzun tesislerinden tüm okullar yararlanabilir. Biz ticari kaygılarla kurulan bir kurum değiliz. Kütahya’da bu  yatırımın yapılmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Mektebim Okulları kurucusu Ümit Kalko, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a Kütahya’da böyle bir yatırımın gerçekleşmesine katkı sağladıkları için teşekkür plaketi takdim etti.