Kütahya Porselen Züchex Fuarı’nda Fark Yarattı

Milli porselen markası Kütahya Porselen, 13–16 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Züchex Fuarı’na, inovatif ve fark yaratan koleksiyonlarıyla katıldı.

Kütahya Porselen’in, yenilikçi ve doğal tasarım anlayışıyla ürettiği Corendon, Bonamore, Nanokrem, Nanoceram, Nanopor, İkat, Elit ve Etnik serileri Züchex Fuarı’nın en ilgi çeken ürünleri arasında yerini aldı. Kütahya Porselen, Bonamore ve Nano serilerinden oluşan yeni koleksiyonunu özel teknolojiler kullanarak üretiyor. Nano ürünlerin tasarımlarını, trendlere uygun şekilde doğal ve yenilikçi anlayışla tasarlıyor. Bonamore serisinde, ilk kez kullandığı özel üretim tekniğiyle rölyefleri ön plana çıkaran Kütahya Porselen, mutfak modasını kendine özgü benzersiz tarzıyla yeniden yorumluyor.

İlklere imza atan koleksiyonlar

Dünyada ilk kez Kütahya Porselen’in kullandığı ve özel bir teknik uygulamayla üretilen Nanopor koleksiyonu, kendisinden dokulu yüzeyi ile doğallığı sofralara yansıtıyor. Sıra dışı kültürlere ait desenler ve canlı renklerin birbirleriyle olan dengeli uyumu İkat, Elit ve Etnik koleksiyonunda bir araya geliyor. Yılın moda renklerini kullandığı Naturaceram koleksiyonu, gastronomi profesyonelleri için özel olarak geliştirdiği ürünleri ve birbirinden farklı yeni formların bulunduğu kreasyonları ile Kütahya Porselen, Züchex Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu. Aynı zamanda konuklarına bir sürpriz hazırlayan Kütahya Porselen, dünyaca ünlü Microart Sanatçısı Hasan Kale’yi fuar boyunca standında ağırladı.