Erkan Güral’a “2017’nin En Başarılı İş Adamı Ödülü”

İstanbul Ekonomi Zirvesi’nde, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Erkan Güral’a, “2017 Yılının En Başarılı İş Adamı” ödülü verildi.

BÜYÜMEKTE olan Türkiye ekonomisini ve bugün nerede olunduğunu irdelemek amacıyla düzenlenen İstanbul Ekonomi Zirvesi, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. “4.0 Sanayi Devrimi Dijital Dünya” temasıyla düzenlenen panele Erkan Güral, hem konuşmacı olarak hem de panel yöneticisi olarak katıldı.

Erkan Güral,“Öncelikle söylemek istiyorum ki, her zaman için çok iyimserimdir. Ama hiçbir zaman için hayallerin ötesine gidecek, kendimi bulutların ötesinde yanlış yerlere götürecek noktada değilim. Ben her zaman konulara iyimser bakarım. Şikâyet etmiyorum, etmem, etmedim. Çünkü böyle bir kültürden geliyorum. Ülkemizin bizim olduğunu ve bizlerin geliştireceğini biliyorum. Endüstri 4.0 son birkaç yılın en fazla kullanılan cümlelerinden bir tanesi. Biz iş dünyası olarak bunun neresindeyiz?” diyerek önemli isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı paneli başlattı. Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Erhan Özmen’in de aralarında bulunduğu konuşmacılar tarafından panelde, Türkiye’nin Endüstri 4.0’ı masaya yatırıldı.

Zirvenin sonunda Erkan Güral’a ,“2017 Yılının En Başarılı İş Adamı” ödülü verildi. Ardından Türkiye’nin alanındaki en başarılı markalarının ödüllendirildiği, İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni gerçekleştirildi.