Basın Ekspres’in Yeni Prestij Merkezi

View Gallery 4 Photos

İstanbul’un en önemli noktalarından Basın Ekspres Yolu’nun TEM Otoyolu ile kesiştiği noktada yükselen NG Residence, sadece bir ev değil, her şeyin bir arada olduğu yaşam alanı sunuyor.

26 katlı rezidans kulesi, 28 katlı uluslararası beş yıldızlı zincir otel kulesi ve 3.200 kişilik kongre merkezi ile gelişim ve dönüşümün merkezinde olan NG Residence, NG Kütahya Seramik’in doğadan ilham alan estetiği ve üstün kalitesiyle çok iddialı. Aynı zamanda NG Hotels’in dinlendiren ve tazeleyen misafirperverlik anlayışı da, Kütahya Porselen’in yaşama sanatı NG Residence’de buluşuyor.

Dört Penthouse, 276 daire, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, NG Spa başta olmak üzere konforlu ve ince düşünülmüş bir yaşam alanına sahip.

1+1 ve 2+1 tipindeki daireler, yüksek tavanlı ve ferah bir mimaride. Tüm oda tavanlarında gizli aydınlatmalar var. Daireler intercom sistemiyle doğrudan resepsiyona bağlanıyor. Dış cephe doğramaları, alüminyum doğrama ve ısı camlı olan projede iç kapılar gizli sürme kapı olarak hazır.

Turizm ve otelcilik sektöründe dünya çapında büyük başarılara imza atmış, misafirperverliği ile meşhur olan NG Grubu, seramik ve porselen alanındaki estetik anlayışını ve tecrübesini birlikte harmanlıyor.

Tem Otoyolu’na 3 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yeni havalimanı yoluna 4 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km, yeni havalimanına 30 km, olan NG Residence, metro istasyonunun da çok yakınında. NG Residence tüm bu ulaşım rahatlığıyla hayata geç kalmayacağınız bir yaşam sunuyor.

Lobi ve dairelerinin iç tasarımında NG Kütahya Seramik ürünlerinin duru renklerinin kullanıldığı modern bir konsept hakim. Tasarımı belirleyen ürün ve çözümler kullanıcı konforunu maksimize ediyor. Spa, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı, pilates ve fitness imkanları, her aileye özel otopark alanları ile düzenli ve huzurlu bir hayat vadediyor. 3.200 kişi kapasiteli beş yıldızlı Kongre Merkezi, uluslararası kongre turizminin İstanbul’daki yeni ağırlık noktası olacak. Kongre Merkezi bir ana balo salonu, 11 etkinlik salonu ve devasa bir fuaye alanından oluşuyor.

NG RESIDENCE
ngresidence.com
(0212) 452 77 77
Evren Mahallesi, Halkalı Caddesi, No:115, Bağcılar, İstanbul.