Yüz Yılın Koşusu

Bu yıl 45.’si düzenlenen İstanbul Maratonu, Cumhuriyetin 100. yılının coşkusuyla ve “Yüz Yılın Koşusu” sloganıyla koşuldu. Tüm kategorilerde toplam 45 bin sporcunun katıldığı maratonda NG Grup ailesi, uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da yerini aldı.

Sema Güral Sürmeli:

“Kütahya Porselen, NG Kütahya Seramik, NG Hotels olarak ülkemiz için değer yaratmaya devam ediyoruz.” İstanbul Maratonu’na NG Grup adına Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral, Nafi Emir Sürmeli ve NG Grup çalışanları katıldı.

Sema Güral Sürmeli, Cumhuriyetin 100. yılında böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan gurur duyduklarını belirterek şunları kaydetti: “Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutladığımız bu yıl, milli mücadelenin başladığı topraklarda, Kütahya’da doğan bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Kütahya Porselen, NG Kütahya Seramik, NG Hotels olarak her daim inançla, azimle ve kararlılıkla çalışmaya, üretmeye; ülkemiz için değer yaratmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük spor organizasyonlarından biri olan İstanbul Maratonu’na, uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da katılmaktan gurur duyduk. Cumhuriyetimizin 100. yılında, iki kıta arasında koşarak bu büyük coşkuya ortak olduk. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadelenin tüm kahramanlarını saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.”