Yeni Nesil Tasarımlar Zuchex’de Katılımcılarla Buluştu

Zuchex 33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, “İlk Gören Sen Ol” mottosuyla 14-17 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kütahya Porselen, yeni nesil tasarım uygulama metotları ile hazırladığı inovatif, fonksiyonel ve çağdaş koleksiyonları ile fuarda yerini adı.

Küresel ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünya çapında sayılı fuarlarından biri olan Zuchex, 14-17 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde “İlk Gören Sen Ol” mottosuyla gerçekleşti.

Tasarımları ile sofra trendlerine yön veren Kütahya Porselen, perakende, HoReCa, ihracat kanallarına yönelik en yeni koleksiyonlarını Zuchex’de sektör ile buluşturdu.

Yeni Nesil Zamansız Tasarımlar Büyük Beğeni Topladı

Kütahya Porselen, inovatif çalışmalarının bir örneği olan Wellington, sadelik ve zarafetin mükemmel bir birleşimini sunan Minas, yemeğe sessiz bir senfoninin eşlik ettiği hissiyle eşsiz bir yemek deneyimi sunan Panio, renklerin harmonisini sofralara taşıyan Soft, siyah mat sırrın kullanıldığı yeni rengi ile sade ve şık sofralar vadeden ödüllü koleksiyonu Bevel ile ziyaretçilerini standında ağırladı.

Fuarda Kütahya Porselen’in birbirinden özel yeni koleksiyonlarının yanı sıra yepyeni bir yemek deneyimi sunan Gyoza, Forza, Mammi, İnci, Porflame, Corendon; kahve kategorisinde Crash, Favo, Pilea ve bunun gibi diğer koleksiyonları da stantta sergilendi. Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen fuarda Kütahya Porselen’in son derece fonksiyonel ve aynı zamanda şık tasarıma sahip standı katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Fuarda Tasarım ve Strateji Geliştirme Müdürü Şenol Duman, Kütahya Porselen Tasarım Stratejilerine İlişkin Konuşma Gerçekleştirdi

Fuar kapsamında bu sene ilk defa düzenlenen ve alanında uzman konuşmacıların yer alacağı ZuchXTalks etkinliğinde Kütahya Porselen Tasarım ve Strateji Geliştirme Müdürü Şenol Duman, “Kütahya Porselen’de Stratejik Tasarım” başlıklı bir konuşma gerçekleştirdi.

Sema Güral Sürmeli:

“Çağdaş tasarım anlayışıyla ürettiğimiz koleksiyonlarımızı katılımcılarla buluşturduk” Fuar değerlendirmesinde bulunan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, “Tasarımlarımızla dünya mutfaklarına imzamızı atarken kahvaltılardan en güzel davet sofralarına hayatın her anında kullanılabilecek, işlevsel olduğu kadar şık ve tarz sahibi koleksiyonlar hazırlıyoruz. Gücünü tasarım ve inovasyondan alan bir marka olarak dünyanın pek çok ülkesinde yeni nesil koleksiyonlarımızla yer alıyoruz. Zuchex’te de çağdaş tasarımın örneği olan en yeni koleksiyonlarımızı katılımcılarla buluşturduk. Ses dalgalarının oluşturduğu titreşimlerden esinlenerek tasarladığımız Panio, inovatif çalışmalarımızın bir örneği olan Wellington, tek tabakta bir araya getirdiği renklerin uyumu ile sunumlara farklılık katacak olan Soft adlı koleksiyonlarımız katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Bizim için çok verimli bir fuar oldu. Katılım sağlayan tüm iş ortaklarımıza ve standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.