NG Grup 4 Ödül İle İtibarını Bir Kez Daha Taçlandırdı

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Ekonomiye Fayda Endeksi araştırması sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçlarına göre NG Kütahya Seramik 4. kez, Kütahya Porselen 3. kez Elmas Marka seçildi. Ayrıca her iki firma da Kadın Marka Tercih Endeksi’nde birinci sırada yer alarak ödüllerine yenilerini ekledi.

Türkiye İtibar Akademisi’nin (TİA) bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği Ekonomiye Fayda Endeksi araştırması sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı ve kazananlar 01 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Kent Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen törende ödüllerini aldı. İtibar, güvenilirlik, sosyal fayda, ürün, hizmet ve yönetim performansı olmak üzere birçok alanda en iyileri ortaya çıkaran araştırma sonuçlarına göre NG Kütahya Seramik ve Kütahya Porselen sektöründe Elmas ligde yer aldı.

Kadın Marka Tercihi Endeksi Araştırmasında İlk Sıradalar

Yepyeni teknolojiler kullanarak, gerek sektöre, gerek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan NG Kütahya Seramik ve Kütahya Porselen, Kadın Marka Tercih Endeksi’nde kendi kategorilerinde birinci sırada yer alarak “Kadınların Güvendiği ve Tercih Ettiği Marka” ödülüne layık görüldüler.

Gülden Güral: “Fayda Sağlamak Her Zaman Önceliğimiz”

Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok katkı sağlayan kurum ve markaların elmas, platin ve altın liglerde yer aldığı araştırma sonuçlarının ödül töreni, Türkiye’nin güçlü markalarının ve iş dünyasının temsilcilerinin geniş katılımı ile gerçekleşti. Kütahya Porselen ve NG Kütahya Seramik adına törene katılan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral, konuşmasında “Beşinci kez düzenlenen araştırmada bu yıl da ödüle layık görülmekten dolayı son derece gururluyuz. Kadın Marka Tercih Endeksi’nde 1. sırada yer almak bizi son derece gururlandırdı. Hizmette kaliteden ödün vermemek, çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya fayda sağlamak her zaman önceliğimiz” dedi.