dergi-banner5

Motivasyonumuz Her Zaman Yüksek!

NG Kurucu Başkanımız Nafi Güral der ki: ‘‘Zirveyi seçerken küçük değil büyük zirveler seçin.’’

Biz de gözümüzü zirveden ayırmadan ve ayağımızı yere sağlam basarak büyük bir başarıya ve bir ilke daha imza attık. NG Kütahya Seramik olarak hayata geçirdiğimiz, Türkiye’nin ilk endüstri 4,0 ve DDG teknolojisine sahip fabrikasını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı sağladığı tören ile açmanın gururunu yaşadık.

Geçtiğimiz günlerde ise çalışma arkadaşlarımız ile NG Motivasyon Gecesi’nde bir araya geldik. Aslı Hünel’in sahne aldığı gecede NG Ritim Grubu da ilk kez dinleyicilerle buluştu ve perküsyon şovuyla izleyenlerden büyük beğeni topladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na istinaden, 30 kişiden oluşan ekip 1,5 aylık eğitimin ardından hem Anadolu’ya hem de dünyaya özgü ritimleri sunarak, bizlere çok özel bir deneyimi yaşattı.

Diğer taraftan Antalya, Göynük’te “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla dünyanın pek çok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlayan NG Phaselis Bay Lifestyle Resort, QM Awards 2021 ödüllerinde 2 ödüle birden layık görüldü. Türkiye’nin sanayileşme ve turizm hamlelerinde önemli bir rol üstlenen duayen iş insanı Nafi Güral’a, ‘‘Kalite Yönetimi Yatırımcı QM Özel Ödülü’’ takdim edildi. Turizm sektörüne yepyeni bir hizmet anlayışı kazandıran NG Hotels ailesinin en yeni üyesi NG Phaselis Bay, ‘‘QM Best New Luxury Resort Ödülü’’nü alarak başarısını tescilledi.

Değerli okurlarımız, evrenin en güçlü kahramanları sabır ve zamandır. Bu yıl ilkini organize ettiğimiz Personel Kıdem Ödülleri kapsamında, uzun yıllar boyunca NG ailesine emek veren çalışma arkadaşlarımıza plaketlerini sunduk. Uzun ve mutlu yolculuklar tek bir adımla başlıyor. Büyük NG ailesinin hikâyesi de böyle başladı. Ne mutlu ki bize, başarılarımız, çalışma azmimiz, birlikteliğimiz, ödüllerimiz, yatırımlarımız; sabır ve zaman ile bütünleşerek gün geçtikçe artarak çoğalıyor.

Herkese sağlık ve başarı dolu zamanlar diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımla
Gülden GÜRAL
Gülden Güral