dergi-banner5

Birlikte Güçlüyüz!

Pandemi süreci tüm dünyada etkisini halen devam ettiriyor ve ülkemiz de zor bir sınav veriyor. NG Şirketleri olarak, ülkemizde virüsün ilk görüldüğü andan itibaren süreci yakından izleyerek gerekli aksiyonları vakit geçirmeden uygulamaya aldık. Çalışanlarımızın sağlığı ve üretimin sekteye uğramadan devamı konusunda elimizden gelenin en iyisini yaptık. Her yıl iş ortaklarımız ile bir araya geldiğimiz geleneksel toplantılarımızı ise iptal etmek istemedik. Yenilikçi adımlar atarak Kütahya Porselen’in 50. Yıl kutlaması ve Yükselen Değerler Ödül Töreni’ni NG Enjoy Otel’de Zoom uygulaması üzerinden rekor katılım ile gerçekleştirdik. Yüzlerce iş ortağımızla aynı anda online olarak bir araya gelmek motivasyonumuzu arttırdı, unutamayacağımız bir anı olarak kaldı.

NG Kurucu Başkanımız Nafi Güral, Kütahya Porselen’in 50 yıllık ilham veren yolculuğunu anlatırken “Her zaman söylüyorum kriz diye bir şey yok onlar hayatın doğal akışı içerisinde karşımıza çıkabilecek şeylerdir…” dedi. NG Kurucu Başkanımızın da dediği gibi çalışma azminin her türlü krizi çözebileceğine NG Ailesi olarak her zaman inandık ve en büyük projelerimizden birini daha hayata geçirerek, NG Hotels’in ilk resort oteli NG Phaselis Bay’in kapılarını değerli konuklarımıza açtık. El değmemiş yeşillikler içerisindeki konumu, rüya gibi koyları ve çok daha fazlası ile NG Phaselis Bay, Antalya Kemer’de misafirlerine eşsiz bir tatil yaşatmaya başladı.

Bir başka gurur kaynağımızı da ilk olarak NG okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz. Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu sene 10’uncusu gerçekleştirilen, Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na ilk kez dâhil edilen porselen sektöründe Kütahya Porselen olarak, Türkiye’nin ‘‘En İtibarlı Porselen Markası’’ olduk. Fark yaratan tasarımları ve üstün teknolojisiyle Türk seramik sektörünün lider ismi NG Kütahya Seramik markamız ise tasarım ve üretimdeki üstün gücü ve üst düzey hizmet anlayışıyla ikinci kez ‘‘En İtibarlı Seramik Markası’’ konumunu pekiştirdi.

Bu motivasyon ve güçle ‘‘üretime, çalışmaya devam!” diyoruz.

Sevgi ve saygılarımla
Gülden GÜRAL
Gülden Güral